Hlavní menu:

Redakční systém aktuálně


AveNet - distributor značkových aktivních i pasivních komponentů 06.03.2006

V březnu 2006 jsme zprovoznili nové internetové stránky distributora značkových aktivních i pasivních komponentů společnosti AveNet.

SERVIS CENTRUM - specialista na sítotisk a tamponový tisk 30.11.2005

V listopadu 2005 jsme zprovoznili nové internetové stránky společnosti SERVIS CENTRUM s.r.o., která se specializuje na oblast sítotisku a tamponového tisku.

Webové stránky pro výrobce dveří Kronodoor 30.09.2005

V září 2005 jsme zprovoznili nové internetové stránky významného výrobce dřevěných interiérových dveří firmy KRONODOOR.

Nová internetová prezentace Utimaco Safeware 01.08.2005

Dokončili jsme novou internetovou prezentaci řešitele nového přístupu k zabezpečení informačních technologií (www.utimaco.cz). Nová prezentace je implementována v publikačním systému webMaster3.

Utimaco Safeware - nový přístup k zabezpečení IT 01.08.2005

Bezpečnostní technologie a softwarová řešení vyvinuta společností Utimaco Safeware ochraňují elektronická data (e-assets) společností a úřadů proti neautorizovanému přístupu. Garantují utajení a diskrétnost obchodních procesů a administrativních procedur v elektronickém světě.

Nové webové stránky pro Letiště Brno Tuřany 30.06.2005

Dne 30.6.2005 byly zprovozněny nové oficiální internetové stránky Letiště Brno Tuřany, které navrhla a vytvořila naše firma ve spolupráci s marketingovým oddělením brněnského letiště.

Nová webová prezentace www.smalt.com - 20 jazykových mutací ! 23.05.2005

Pro firmu SMALT BRNO spol. s r.o. - tradičního výrobce a dodavatele smaltovaných a plechových cedulí realizujeme novou webovou prezentaci.

Intranetové řešení pro TÜV UVMV s.r.o. 02.05.2005

Ve spolupráci s PR agenturu Virklis a.s., připravujeme implementaci intranetového portálu pro společnost TÜV UVMV s.r.o., který je součástí TÜV Süddeutschland Holding AG.

WEBŮ PÁN III - recenze systému webMaster3 v časopisu Connect! 25.03.2005

Existuje celá řada firem, organizací a institucí, které potřebují mít plnou kontrolu nad obsahem svých webových stránek a jejich databázovou správou a údržbou. Na jedné straně požadují svobodu a kontrolu nad svými weby, na straně druhé nechtějí investovat do vývoje aplikací nebo platit správce, či dokonce externí firmu za každou změnu na svých stránkách.

Volné místo - webdesigner, kodér, zpracování dat 14.03.2005

Hlavní náplní práce je implementace vlastního publikačního systému webMaster3 (tvorba šablon pomocí XHTML a CSS). Základní znalosti práce s grafickými programy (Photoshop, Illustrator či jejich ekvivalenty) je samozřejmostí.

MARCO reklamní agentura - člen mezinárodní sítě BBN 14.02.2005

BBN International Brand Communication je atraktivní a nová alternativa pro globálně orientované marketéry, kteří požadují strategické řízení a kontrolu kombinovanou se znalostí lokálních trhů. Pokud uvažujete o změně, BBN je správnou odpovědí.

Internetový portál TÜV UVMV s.r.o. 30.12.2004

Ve spolupráci s PR agenturu Virklis a.s., jsme dokončili implementaci nového internetového portálu pro společnost TÜV UVMV s.r.o., který je součástí TÜV Süddeutschland Holding AG a je nástupnickou organizací Ústavu pro výzkum motorových vozidel, který působil v československém, později v českém průmyslu od roku 1952.

Nový web výrobce stínící techniky OMNIKA 07.12.2004

Dokončili jsme novou internetovou prezentaci pro výrobce a tradičního dodavatele stínící techniky firmu OMNIKA (www.omnika.cz). Nová prezentace - webový katalog produktů je implementován v publikačním systému webMaster3.

Tradiční výrobce stínící techniky - www.omnika.cz 22.10.2004

Internetová prezentace výrobce a tradičního dodavatele stínící techniky firmy OMNIKA (www.omnika.cz) je postavena na řešení webMaster3 - publikační systém pro snadnou správu obsahu.

Nový upgrade systému webMaster3 15.10.2004

V pořadí již 3 letošní upgrade publikačního systému webMaster3 obsahuje zcela nové funkce a možnosti, jako například možnost vkládat "flashové" obrázky či stylovat tabulky.

  předchozí strana  1..  2..  3..  další strana