Výhody redakčního systému


Publikační a redakční systém webMaster3 je modulární systém pro aktivní správu a aktualizaci www stránek. Je navržený pro provozování firemních webových prezentací, prezentaci a prodej zboží a služeb, marketing na internetu i intranetová řešení. Publikační a redakční systém webMaster3 je nejlepším řešením v porovnání parametrů cena / výkon.

Internetová - webová prezentace, katalog výrobků napojený na internetový obchod (e-shop), internetový žurnál, intranetový / extranetový portál a další aplikace.

Administrativní prostředí je navrženo tak, aby i počítačový začátečník zvládnul publikovat na www stránkách po krátkém zaškolení. Editor dokumentů je podobný prostředí běžných textových editorů.

Jenou z hlavních předností publikačního a redakčního systému webMaster3 je možnost rozšířit základní publikační a redakční systém webMaster3 o další prezentační a marketingové moduly.

Výhodou publikačního systému webMaster3 je jeho relativně nízká pořizovací cena v porovnání se stejně funkčním konkurenčním řešením.

Hlavní menu: