Hlavní menu:

Redakční systém aktuálně


Web strojírensko - slévárenského komplexu UNEX 03.09.2004

První týden v září byla dokončena nová internetová prezentace strojírensko - slévárenského komplexu UNEX. Rozsáhlá více jazyčná prezentace je implementována v publikačním systému webMaster3, který umožňuje zaměstnancům firmy provádět změny na www snadno a bez znalosti HTML kódu.

Nový portál pro full service agenturu Virklis zprovozněn 06.08.2004

První týden v srpnu byl zprovozněn nový webový protál pro PR agenturu Virklis, a.s., který je postaven na publikačním systému webMaster3. Portál výrazně rozšiřuje možnosti klienta a to zejména o partnerskou zónu a intranetové stránky určené pro pracovníky agentury.

Rozšíření funkčnosti HTML editoru 30.05.2004

Funkčnost HTML editoru publikačního systému webMaster3 byla rozšířena o nové možnosti hypertextového odkazu. Nyní je možné vkládat odkazy na dokumenty, složky, přílohy či obrázky přímo v HTML editoru.

Přestavba železničního uzlu Brno (ŽUB) 20.05.2004

Dne 20.5. byly v rámci slavnostního otevření Informační kanceláře k Přestavbě železničního uzlu Brno (ŽUB) zprovozněny i oficiální internetové stránky www.zeleznicni-uzel-brno.cz.

Podpora pro reklamní kampaň LeasePlan ČR 01.04.2004

Ve spolupráci s reklamní agenturou MARCO jsme připravili www stránky pro jarní kampaň společnosti LeasePlan ČR. Hlavním motivem je slogan "Pověste své starosti na věšák", který evokuje pohodu při využití služeb operativního leasingu.

Poskytovatel informačních řešení - www.novell.cz 01.04.2004

Společnost Novell je poskytovatelem informačních řešení, která zahrnují bezpečnou správu identit, vývoj webových aplikací a služby pro zabezpečení síťových služeb na různých platformách.

webMaster3 mluví rusky 03.01.2004

... ale i maďarsky nebo čínsky. Pomocí speciálního modulu, ve kterém se nastavují šablony a kódování pro různé jazykové sady je možné nyní implementovat jakýkoliv jazyk. Jazyk se tak zobrazuje ve stejné znakové sadě i v administrativním prostředí, což zaručuje snadou správu obsahu.

Design www stránek 11.11.2003

Produktové stránky publikačního systému webMaster3 mají nový, svěží design, který vychází z vizuální předlohy tiskové brožury.

Poskytovatel operativního leasingu vozidel - www.leaseplan.cz 01.11.2003

LeasePlan Česká republika, společnost, která patří do skupiny LeasePlan Corporation N.V. - největšího poskytovatele operativního leasingu vozidel na světe. Celá skupina LeasePlan Corporation N.V. zabezpečuje provoz více než 1.2 milionu vozidel .

Tepelné izolace URSA - www.ursa.cz 15.10.2003

Firma URSA CZ s.r.o. je tradičním dodavatelem tepelných izolací a zateplovacích systémů značky URSA. Počátkem roku 2003 se značka URSA stala součástí evropské skupiny URALITA.

Výrobce doplňků pro kuchyně a další nábytek - www.mivokor.cz 01.10.2003

Společnost MIVOKOR vyrábí a prodává výrobky vyrobené z kovu určené pro vybavení kuchyní, šatních skříní a dalšího nábytku. MIVOKOR vlastní nejmodernější výrobní technologie a technologie pro dokončení povrchovými úpravami výrobků.

Onduline stavební materiály - www.onduline.cz 01.07.2003

Francouzská firma Onduline byla založena před více než 50 lety a stala se jednou z nejznámějších v oboru lehkých střešních krytin. Od roku 1993 je na českém trhu zastoupena svojí filiálkou Onduline - stavební materiály.

Diskusní fórum 26.12.2000

Nový modul Diskusní fórum umožňuje připojit ke všem typům dokumentů samostatná diskusní fóra. Připojené diskusní fórum je možné snadno konfigurovat - administrovat.

Statistika návštevnosti 25.12.2000

Nová verze modulu pro sledování návštěvnosti - Statistika umožňuje rozsáhlý monitoring www stránek a poskytuje tak široké spektrum údajů o návštěvnosti a návštěvnících webu. Pro snadné zpracování údajů je připraven export dat.

Export do PDF a verze pro tisk 24.12.2000

Nové moduly export do PDF a verze pro tisk nabízí na prezentačním webu možnost otevřít v předem nastavené šabloně (např. bez okolní grafiky) každý dokument a to jak ve formátu PDF nebo HTML.

  předchozí strana  1..  2..  3..  další strana