Redakční systém

Redakční systém, publikační systém, web content management system, tři názvy, jeden program. Podpora SEO - optimalizace pro vyhledávače a možnost provozovat SEO friendly eshop.

Redakční systém webMaster3 řešení pro Váš web.

Webové stránky již nejsou pouhým doplňkem komunikace se zákazníky, naopak jsou jedním z nejefektivnějších kanálů Vaší propagace. Má to ale háček, musí se to umět. Získat takové znalosti trvá mnoho let a navíc se v oblasti internetu všechno rychle mění, proto je dobré mít pro oblast internetové propagace spolehlivého partnera, například redakční systém webMaster3, který je již pátým rokem úspěšně na trhu. 

Redakční systém webMaster3 

Na základě požadavků našich klientů a z nepřeberného množství zkušeností z implementací redakčního systému vzniknul a stále se rozvíjí redakční systém webMaster3. Nástroj pro správu obsahu www stránek (CMS) s podporou SEO - optimalizace pro vyhledávače, jehož hlavní výhody jsou uživatelsky intuitivní a snadné prostředí, modularita, rychlá implementace, bezpečnost dat, snadná možnost změny grafického stylu stránek apod.

  • "Tři" webová řešení v jednom - webová prezentace, partnerská zóna, e-obchod
  • univerzální publikační a redakční systém webMaster3 pro vlastní správu webu
  • oddělený obsah od designu webu - možnost snadno změnit grafickou podobu
  • intuitivní uživatelské prostředí podobné operačnímu systému
  • snadná rozšiřitelnost o obchodní a marketingové moduly

webMaster3 je profesionální řešení vhodné zejména pro dynamické obchodní společnosti a organizace, které považují prezentaci na internetu mezi své klíčové obchodní a komunikační prostředky.

Hlavní menu: